(присвячую Н. Гейман)
Неба….безмежного неба…
Тої святої краси…
Мені все частіше,
Як ластівці треба, –
Пустити під крила вітри.
02.04.2017, © Анна Силка
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
(присвячую Н. Гейман)
Неба….безмежного неба…
Тої святої краси…
Мені все частіше,
Як ластівці треба, –
Пустити під крила вітри.
02.04.2017, © Анна Силка