Для голосування необхідно авторизуватись

Крик сови

                           «… Життя – це втеча чи нестримний біг…»

                                                               (Франческо Петрарка)

П’ять пар чобіт

Князя Чорторийського

Стоять на порозі

Давно неіснуючого

Зруйнованого вщент замку,

А мені досі болить

Вістря стріли чужинської,

Що застрягла між ребрами

У житті якомусь позаминулому,

Коли кінь та шабля

Та ще й Воля

Єдине, що мати й тим жити

У столітті бозна якому

Але бурхливому:

Коли як завше –

Сльози, пожежі, згарища, пустища

І солодке «приходь»,

І щемливе «вертайся».

А куди вертатись, як листя

Коли зелене, а коли жовте

Закриває чи засипає все

Аж очам боляче,

І частують холодним вітром

Жінки, яким дарував шеляг

За шматок хліба і дрібку солі.

А на шляху осінь.

Лети!

Ти вже не вершник, а птах,

Вмієш слухати дзвони розбиті

Церкви спаленої

На попіл сивий.

За крок від квіток звіробою,

За сто років до Мікеланджело

Слухаю білої сови крик.

1

Автор публікації

Офлайн 5 днів

bratlibo

1 390
Коментарі: 54Публікації: 1064Реєстрація: 11-04-2020

Яскравий коментатор

Достижение получено 02.01.2024

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Золоте перо

Достижение получено 31.05.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій