З перевірков ревізор в барі быв єдному… “Стройить” всьих, ги прокурор!..А бармен у ньому… Што придумав сись хлопак,выгоду вбы мати: на́чав в чистоє “бухло” воду добавляти… Є порядок в накладных, нич там не находить… Бармен вдливать штось собі, иншоє розводить… Має файный пак “навар” з то́го, што удливать… Ревізор явився…Хап! […]
Дотепні, сучасні епіграми
5 posts
Явилось торнадо с добавкою перца… “Оно тебе надо?” – спросило у сердца. “Да… надо-не надо…. ведь ты ж не исчезнешь?” И с перцем торнадо осталось у сердца… “Эгей, кардиолог, меня излечи!” В ответ диетолог: “Ану, не кричи! В умеренных дозах приправа сия полезна для сердца (советую я)!” Бабинець Ю.Ю.
Якщо маразм вже досягає апогею, Коли вельможі думають сумбурно, Знайди у вільнім слові “панацею”… Але уголос промовляй культурно.
коли впаде на землю сніг, Вкраїна біло посивіє, замислись, чимсь і ти би міг їі одвічний сум розвіять…
Коли живеш у цім безжальнім світі, Твори по серцю, щоб було все Ок. І думай, скажуть що усІ ті, Хто з’ість за твій упОкій пиріжок.