Краще б тебе не було,
Краще тебе і не буде.
Ми пролетіли удвох
По автомагістралях
Крізь мури.
Наче тебе не було,
Наче й ніколи не будеш,
Йти під зірками удвох
Поміж будинків
І вулиць.
Більше не будем там,
Де б’ють серця-гармати
Все промайнуло враз –
Молодість, любов,
Втрата.
Краще б тебе не було,
Краще тебе і не буде.
