482 po farengeitu doctors are dizastermakers
482 по фаренгейту . Варіант . Лікарі – як пожежники ,
стали не тушити пожежі , а палити книжки .
В майбутньому люди перестали хворіти , і роботи для лікарів не стало ,
і вони почали створювати хвороби , забороняти медецинську літературу .
І персонажі історії живуть у світі ,де не знають як вилікуватись .
Література по медицині настільки різна ,настільки сперечаються одне проти одного .
на жаль і реальна медицина не працює на 100відсотків ,ті таблетки ,що дають
можуть
не допомогти . Бо не тільки таблетками лікують людину .
