Сама до себе я тепер сміюся,
І на світанку розмовляю з чаєм.
І ночей темних більше не боюся,
І не за ким я більше не скучаю.
Я часто з телефоном засинаю,
Хоча дзвонити вже нема потреби…
Зі мною щось не так і я це знаю.
Я просто божеволію без тебе.

Думок на тему “Сама до себе я тепер сміюся”
Щиро, відкрито…Ось така вона – Любов…