Час пройде, я буду зовсім сивою.
Море болю буде за плечима.
Чи була я достатньо щасливою?
Лиш всміхнусь загадково…очима..
Та пора уже бути відвертою,
Не боятися, що скажуть люди.
Хтось щасливий в житті твою жертвою,
Хтось, не ти. Бо на жаль ти не будеш..
Може я і когось не влаштовую,
То валізи швиденько пакуйте,
Та у домі, у серці, у роздумах
Не затримуйтесь, далі мандруйте..
Чи була я достатньо щасливою?
Але ж відповіді, таки не знайшлося,
Я була недостатньо вродливою
Щоби щастя моє все збулося.