Не треба відмикати мого серця
Це занадто болючий процес.
Хоч солодка брехня гарно ль*ється
з вуст твоїх – незворотній процес.
Ні. Не треба пролазити в душу!
Не відкрию її – хай там що.
І нічого нікому не мушу
Спокушатись не має на що.
Ой, я чула все це..і по тричі,
Ну,а де що вже класика жанру.
Не бажаю я долі коритись.
Не ведусь на моральну потвору.
Так, це грубо і не допустимо.
Та це все що хочу сказати.
Бо так краще усе зрозуміло
не люблю і не хочу брехати!