Каже Осінь Україні : – До побачення !!!
Не сумуйте , люди добрі ,-ще побачимось…
Дев’ять місяців минуть- так зазначено …́
Виконала в цьому році я призначення.
У садах я з вами яблука збирала ,
А в лісах я вас грибами дивувала.
На полях зібрали гарні врожаЇ ,
Тож бо час мені з синами в дальнії краЇ …
Вас же всіх я залишаю матінці – Зимі …
Каже осінь Україні:-До побачення!!!