Я намалюю море в своїх мріях
Його глибин незвідану красу.
І шум прибою, і грайливі хвилі,
Я на листок паперу нанесу.
Морські глибини,як душа людини,
Є в них і перли,є і хижаки.
Бурхливі і спокійні є хвилини,
Буває сонячно,буває навпаки.
Я намалюю море лиш словами,
Бо пензля не тримала у руках.
Як море розмовляє з небесами,
Ніякий не змалює цього Маг.
А сонце,як втира солоні сльози
Ховаючи обличчя у лиман.
Корали не змерзають від морозів,
І неземна глибинна бірюза.
Я намалюю море в своїх мріях,
І хай завжди штормить мої думки.
Воно небесна і земна стихія,
Купатись в мріях буду залюбки.

Думок на тему “Я намалюю море в своїх мріях”
Зачаровуює. Така пронизлива поетичність та навіть казковість….