-Що таке”двоборство”
(Клима кум питає)
Й що таке”триборство”
(І його не знаю)?..
-Перше-коли на кругу
(Пролунало від Клима)
Двоє борються;а друге-
Коли й суддя є з ними!..І
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
-Що таке”двоборство”
(Клима кум питає)
Й що таке”триборство”
(І його не знаю)?..
-Перше-коли на кругу
(Пролунало від Клима)
Двоє борються;а друге-
Коли й суддя є з ними!..І