Для голосування необхідно авторизуватись

Чародій…

 Тренер був у чародія

(Коли на Кубок грали),

Аби він…”подіяв”,

Щоб матч не програли.

 

 Довго ціну набивав

Маг той старезний,

Та нарешті згоду дав

За гонорар величезний…

 

 -Ми”вилетіли”з Кубка

(Ах,ти ж брехун!);-

“Порахую”твої зубки

(Проклятий чаклун)!!!

 

 -За що ТАКА опала?!.

О!Хай логіка розсудить нас:

Твої хлопці…не програли(!)

В основний же час?!.

 

 Раз зіграли внічию,

То я стримав слово!!!

-Додатковий не на користь мою…

-Треба було платить додатково!..

1

Автор публікації

Офлайн 4 роки

Yurii Kovall

441
Коментарі: 0Публікації: 261Реєстрація: 11-04-2020

Золоте перо

Достижение получено 20.04.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій