-Права була моя ненька
(Оглянув Потап Аллу),
Що усіх дівок гарненьких
Дурні(!)…розхапали!
Пролунало тут в момент:
-Таки мудра твоя ненька;-
Дякую за комплімент!!!;-
Милий мій…дурненький!
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
-Права була моя ненька
(Оглянув Потап Аллу),
Що усіх дівок гарненьких
Дурні(!)…розхапали!
Пролунало тут в момент:
-Таки мудра твоя ненька;-
Дякую за комплімент!!!;-
Милий мій…дурненький!