-На дощ(ще з порога
Мовив кум Данило)
Крутять сильно ноги
(Терпіти-несила!)…
* * *
-Ніде,куме,дощ не лився
(Ваш прогноз не збувся).
-Я випадково помилився-
В жінчині чоботи взувся!І
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
-На дощ(ще з порога
Мовив кум Данило)
Крутять сильно ноги
(Терпіти-несила!)…
* * *
-Ніде,куме,дощ не лився
(Ваш прогноз не збувся).
-Я випадково помилився-
В жінчині чоботи взувся!І