Привіт!Пишу з пташиного базара,
Де не продать нічого й не купить;-
Помилка вийшла,моя люба Сара;-
А так хотілось щось та й подарить!
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Привіт!Пишу з пташиного базара,
Де не продать нічого й не купить;-
Помилка вийшла,моя люба Сара;-
А так хотілось щось та й подарить!