-Взяв я”сотню”вдома
Й пішов до ворожки;-
Не любиш(узнав)ти,Томо,
Мене а ні трошки…
-Я б даром таке сказала
(Почув тут Кіндрат);-
Важкі тепер часи настали,
А ти…марнотрат(!)…
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
-Взяв я”сотню”вдома
Й пішов до ворожки;-
Не любиш(узнав)ти,Томо,
Мене а ні трошки…
-Я б даром таке сказала
(Почув тут Кіндрат);-
Важкі тепер часи настали,
А ти…марнотрат(!)…