Воєнлікаря вітає
Призивник Єгор:
-Здравія желаю,
Товаришу майор!
-Знаєш будто стіх
Ти знакі разлічія!
А єсть в сємьє псіх
С манієй вєлічія?
-Як вам сказати?..-
Батько однієї днини
Став себе вважати
Головой(!)родини!..
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Воєнлікаря вітає
Призивник Єгор:
-Здравія желаю,
Товаришу майор!
-Знаєш будто стіх
Ти знакі разлічія!
А єсть в сємьє псіх
С манієй вєлічія?
-Як вам сказати?..-
Батько однієї днини
Став себе вважати
Головой(!)родини!..