Для голосування необхідно авторизуватись

“Манія”…

 Воєнлікаря вітає

Призивник Єгор:

-Здравія желаю,

Товаришу майор!

 

 -Знаєш будто стіх

Ти знакі разлічія!

А єсть в сємьє псіх

С манієй вєлічія?

 

 -Як вам сказати?..-

Батько однієї днини

Став себе вважати

Головой(!)родини!.. 

1

Автор публікації

Офлайн 4 роки

Yurii Kovall

441
Коментарі: 0Публікації: 261Реєстрація: 11-04-2020

Золоте перо

Достижение получено 20.04.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій