-Ніяк,кумо,я не взнаю
(Аж бере мене злість):
Чого коту не вистачає-
Целофан він…їсть?..
-Треба б тут подумать
(Сказала кума)…
То йому,напевно,куме,
Бракує…ума(!)…
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
-Ніяк,кумо,я не взнаю
(Аж бере мене злість):
Чого коту не вистачає-
Целофан він…їсть?..
-Треба б тут подумать
(Сказала кума)…
То йому,напевно,куме,
Бракує…ума(!)…