-За тебе я дуже боюся
(Онук став казати),
Адже страшно,дідусю,
В ніч сторожувати?
У вареничків кучку
Линув сметану масну:
-Ой,тривожно,онучку,
Допоки…засну(!!!)…
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
-За тебе я дуже боюся
(Онук став казати),
Адже страшно,дідусю,
В ніч сторожувати?
У вареничків кучку
Линув сметану масну:
-Ой,тривожно,онучку,
Допоки…засну(!!!)…