Данило з полів Єлисейських
“Пежо”раз гнав на Україну…
Його французький поліцейський
Пригальмував у ту хвилину…
Він таку промовив фразу
(Певно,що від перепою):
-Ще не бачив я ні разу,
Кермували…щоби двоє?
Відчинив Данько кабіну
І щосили став кричать:
-Як посміли ви машину
Із-за цього…окружать?!.