В військово-транспортний літак
Пробравсь Кінг-Конг таємно
Й сидів тихенько,наче рак(!),
Хоч страшно там було і темно…
Атлантичний здолав океан-
Ось і…посадка в Україні-
Він розім’яв могутній стан
І нишком зник в долині…
Переспав гігант той на скирді
(Відпочив у соломі,що треба);-
З півгодини брів десь по воді-
Бачить:труба височить до неба.
Не знав про саркофаг(!)бідненький;
Посушитись надумав,либонь,біля нього-
На ранок став титан”тепленький”(!)-
Я К И Й же висновок І З Ц Ь О Г О ???
Навіщо ТАКИЙ нам науки прогрес?!-
Мирний атом(хто”лапшу таку навішав”)?
Щоб вижити при всіх оцих А Е С …
За Кінг-Конга треба бути здоровішим!!!