-Ніяк не додивлюся-
Не видать стрункого
(Де дівсь,дідусю;-
Що за гра без нього)?
-Та керманич не пустив
(Проказав дід Саня),
Бо недавно пропустив
Він останнє тренування.
-Ну,а якби знав,
Що воно ОСТАННЄ?
-Із сім’єю би примчав
На ЦЕ тренування!..
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
-Ніяк не додивлюся-
Не видать стрункого
(Де дівсь,дідусю;-
Що за гра без нього)?
-Та керманич не пустив
(Проказав дід Саня),
Бо недавно пропустив
Він останнє тренування.
-Ну,а якби знав,
Що воно ОСТАННЄ?
-Із сім’єю би примчав
На ЦЕ тренування!..