-Щось не бачу я рудого?-
Онука питає.
-Вірно.Замість нього
Інший грає.
Ох,він і грішний-
Порвав із футболом
І зайнявсь”успішно”
Тепер…”літерболом”!..
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
-Щось не бачу я рудого?-
Онука питає.
-Вірно.Замість нього
Інший грає.
Ох,він і грішний-
Порвав із футболом
І зайнявсь”успішно”
Тепер…”літерболом”!..