-Що за запах стоїть?..-
Старшина спитав повільно.-
І нестерпно смердить
У казармі(!)так сильно?
-Вчасно підказали”діло”!
Провітрюєм(бо-хана)!
А до вас же…не смерділо,
Товариш старшина!..
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
-Що за запах стоїть?..-
Старшина спитав повільно.-
І нестерпно смердить
У казармі(!)так сильно?
-Вчасно підказали”діло”!
Провітрюєм(бо-хана)!
А до вас же…не смерділо,
Товариш старшина!..