Я хочу вернутись в дитинство
Коли мама співала пісні
Те тепле її материнство
Дороге, сокровенне мені.
Бабусин рум’янець червоний
За хусткою сховавсь на зорі.
Голос рідний, знайомий
Звучить, як не звучать солов’ї.
Дитинство палке і жадане
Вернутись туди б хоч на мить.
Я хочу на руки до мами
Аж терпне душа і щемить.
Я хочу вернутись на хвильку
Коли усе ще навколо цвіло
Напровесні рано сміявся
І морщив низеньке чоло…