У кареті Ілля-пан
Їде і нервує…
На розвилці спить Іван
(Нічого не чує).
-Ану,мерщій на ноги
(Бо буде гаплик)!;
І скажи:яка дорога
Веде в Кагамлик?
-Налетіли як з-за рогу
(Хлопець проказав)…
Підняв раптом одну ногу
І…наліво показав…
“Вперше бачусь(дума Ілля)
Із таким ПРОПАЩОМ”…
-Покажи себе(дам рубля)
Ще більшим ледащом(!)…
Зробив з кулака свого
Широченну жменю:
-Покладіть мені його
У…праву кишеню!..