Для голосування необхідно авторизуватись

“Лектор”

 Серед ночі встав Лаврін

(Йому щось сну немає)…

До паркану вийшов він;-

Бачить:кум(!)блукає…

 

 -А куди це ви йдете

(Та ще й дуже п’яні)

І”Джин-Колу”несете

У правому кармані?

 

 -Лекція(лиш мовив слово

І обхопив тонку березу);-

А тема,ох,і  пречудова…

“Про жизню тверезу”…

 

 -Хотів,куме,спитати:

Хто ж це вам захоче

Лекцію оцю читати

В три години ночі?

 

 -Лектор є(сказав Семен

Й ковтнув трохи”Джина”)!

-Що ж воно за феномен?

-Та…моя дружина(!)…

3

Автор публікації

Офлайн 4 роки

Yurii Kovall

441
Коментарі: 0Публікації: 261Реєстрація: 11-04-2020

Золоте перо

Достижение получено 20.04.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій