Серед ночі встав Лаврін
(Йому щось сну немає)…
До паркану вийшов він;-
Бачить:кум(!)блукає…
-А куди це ви йдете
(Та ще й дуже п’яні)
І”Джин-Колу”несете
У правому кармані?
-Лекція(лиш мовив слово
І обхопив тонку березу);-
А тема,ох,і пречудова…
“Про жизню тверезу”…
-Хотів,куме,спитати:
Хто ж це вам захоче
Лекцію оцю читати
В три години ночі?
-Лектор є(сказав Семен
Й ковтнув трохи”Джина”)!
-Що ж воно за феномен?
-Та…моя дружина(!)…