Лунко пістолет стріляє
(Цвьохнув,як батіг)-
Це-старти відкриває
Стрімкий бар’єрний біг.
“4-ка”(Ох,помітно)
Дистанцію долає…
І стрічку заповітну
Грудями розриває…
Нагороду вручає
В урочистий момент
І з успіхом вітає
Країни президент…
Очима Петро заблимав:
-За біганину ту
Медаль чому отримав…
ІНШИЙ(!)золоту?
Поясни мені,Марічку,
Бо щось не розібрав:
Фінішну ж стрічку-
“Четвертий”перервав?
Зрозуміть не просто,
ТАКЕ що він утнув?..
-Так перед ним же”6-ий”
Її…перестрибнув(!)…