-А де СТАРИЙ керманич дівся
(Команду ж”обезглавили”)?..
-Нечемно з президентом повівся-
Й на трансфер(!)…поставили!
-Либонь,”розрісся шлунок”
(Певно,почав”вимаганку”)?
-Його цікавив лиш рахунок
Тільки той,що…в банку(!)…
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
-А де СТАРИЙ керманич дівся
(Команду ж”обезглавили”)?..
-Нечемно з президентом повівся-
Й на трансфер(!)…поставили!
-Либонь,”розрісся шлунок”
(Певно,почав”вимаганку”)?
-Його цікавив лиш рахунок
Тільки той,що…в банку(!)…