Гумореска Поезія Таблетки від…голоду автор Yurii Kovall|Опубліковано 13.04.2020|1 Коментар -А чи є(спитала Ліда) Від голоду…таблетки? І промовив тут сусіда: -Звісно є-КОТЛЕТКИ! 3 Автор публікації Офлайн 4 роки Yurii Kovall 441 Коментарі: 0Публікації: 261Реєстрація: 11-04-2020 Золоте перо Достижение получено 20.04.2020 Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій
Опубліковано 02.08.2020 А вам давно було лиш десять? 1 Коментар А вам давно було лиш десять? Коли зі школи з рюкзаком, Ви проводжали Катю, Лесю, І парком бігали з Петром? А […] 7
Опубліковано 05.09.2020 Последний шанс Как думаешь: нам хватит суток, чтобы полюбить? Вопрос к тебе. Себе его задать я не рискую. Любовь ли ты, или лишь повод […] 2
Опубліковано 09.08.2021 СОН-2 СОН-2 “Вам розкажу,бы́ло сночи*, няньови ся сон приснив…” Чулисьте? Бо зрана ныні няньо йсе ми уповів. Обийшов коли худобу (фес** из тым […] 5
Думок на тему “Таблетки від…голоду”
👍👍👍