-Що за диво відбулося
(Хотіла я спитати)-
Як це тобі удалося
Іномарочку дістати(?)-
Чи записався в рекет,
Чи клад знайшов часів Петра,
Чи,може,родич наш далекий(!)
Допоміг із”забугра”?
-Е(дід сказав),
Не ходить же пішки!
“Волгу”я продав
І добавив трішки…
-Розумно(Що й казать!)
Усе розрахував…
А чи можна ще спитать:
“Волгу”де ти взяв?
-Е(дід сказав),
Не ходить же пішки!
“Жигулі”я продав
І добавив трішки…
-Розумно(Що й казать!)
Усе розрахував…
А чи можна ще спитать:
“Жигулі”де взяв?
-Е(дід сказав),
Не ходить же пішки!
“Москвича”я продав
І добавив трішки…
-Розумно(Що й казать!)
Усе розрахував…
А чи можна ще спитать:
“Москвича”де взяв?
-Е(дід сказав),
Не ходить же пішки!
“Запорожця”я продав
І добавив трішки…
-Розумно(Що й казать!)
Усе розрахував…
А чи можна ще спитать:
“Запорожця”де узяв?
-Е(дід сказав),
Не ходить же пішки!
Мотоцикла я продав
І добавив трішки…
-Розумно(Що й казать!)
Усе розрахував…
А чи можна ще спитать:
Мотоцикл де взяв?
-Е(дід сказав),
Не ходить же пішки!
Мопеда я продав
І добавив трішки…
-Розумно(Що й казать!)
Усе розрахував…
А чи можна ще спитать:
Де мопед ти взяв?
-Е(дід сказав),
Не ходить же пішки!
Велосипед я продав
І добавив трішки…
-Розумно(Що й казать!)
Усе розрахував…
А чи можна ще спитать:
Велосипед де взяв?
-Е(дід сказав),
Не ходить же пішки!
Велосипеда я…украв(!)
І”отримав”трішки…