Ніч обіймає, мовчить, колиха,
Ми удвох залишились під небом.
Слід кохання так ніжно ляга на уста,
Більш нічого з тобою й не треба.
Я…поряд ти…ніч мовчить…
Покривалом із зір накриває.
Сліпить світлом яскравим,
місяць нам гомонить…
ніч тоненькою свічкою згорає.
До долоні долоня, на губах солодить
Поцілунок, як медом, як соком.
Те, що ніч весняна трохи ще холодить,
Геть не чутно, кохання б’є током.
Серце стукає в такт,
Із твоїм виграва.
Б’є , як в бубон, десь глибоко, звучно.
Горизонт накрива, як пожежа, заграва…
Перші півні далеко, ледь чутно.
Ніч ховає зірки, загасають вогні,
Ранок змінить замріяну пані.
Залишає сліди на тобі, на мені…
І світанок несе нас в коханні.

4 коментарі “Ніч”
Ви – прекрасні!
Дякую!
Романтично. 👍
Щиро вдячна 🤗