-Нарешті матч я подивлюся!
-Напевно,нашим буде зло…
-Чого мислиш так,Ганнусю?
-Тринадцяте(!)ж число!..
-Дійсно.Але негоже
Мене зарані злить-
Якраз сьогодні,може…
Гостям не пощастить?!.
Напередодні наснилось,
Ніби клуб наш не програв!
-Сон(в онуки прохопилось)
До…психіатра відправ!..
Думок на тему “Тринадцяте…”
ов))) тринадцяте тринадцяте…. які ввірування)))