Тренер до ворожки
(Ходив одного разу-
Боязко було трошки,
Поки не почув фразу):
-Бачу:табла(!)частину
(Полились пророчі слова)…
Проти назви твого клубу,сину,
Стоїть число…”два”…
Ще бачу(відьма промовляла)…
Забито буде гола три…
Заплатив…а команда програла;-
Зайшов знов після гри:
-Ану,вертай гроші!!!
Неправдива ти”дурилка”-
Видіння твої нехороші!..
-Це-не моя(!)помилка!..
Так що,не давись копійкою-
“Табельщик”злий жарт зіграв:
Між”шісткою”і”двійкою”
Знак”ДІЛЕННЯ”стояв!..