Бувають же ТАКІ дива:
Матчів клуб(Оце збіг!)
Не вигравав десятків з два,
А потім…ПЕ-РЕ-МІГ(!)…
Тренер весь сміявся,
І руку кожному давав,
Гравцями вихвалявся,
Та”Молодці!”сказав…
“Слабаки!Слабаки!Слабаки
(Вкололо наче штричкою)!”-
Покотилась…луна залюбки
За…старою звичкою!..