Відвідав раз я град наш стольний
І епізод почув”прикольний”
(Його повідав тренер баскетбольний-
Кум мій”антиалкогольний”)…
…Сім’я додому прибрелася
І жінка мовить спромоглася:
-Що за”горбина”тут взялася
(У нас підлога…піднялася)?
Може,стіни просідають,
Чи сусіди поверх розбирають
(Пальта з вішалки спадають
І долівку…”підмітають”)?
Чи не туди ми забрели
(Що за пертурбації були-
Мо’ землетруси(!)пройшли)?
-Мої…підопічні зайшли!..