Сполохана любове,
Вернись, побудь іще,
Чи Ти у літню спеку
Повернешся дощем?..
А, може, ми з Тобою
Побачимось хоч раз,
В тепло очей заглянем
І буде все гаразд?
Вернись, Тебе благаю.
Хоча б на мить, не більш,
Тоді до небокраю
Я добіжу скоріш.
Тебе я там зустріну
І в блискоті зірок
Цілунком привітаю
Як Ти наблизиш крок…

Думок на тему “Сполохана любов”
Прекрасний вірш! Душевно…..