В Адама та Єви був вибір,
Повірити Богу чи бісу,
Жили у Раю…де ж спасибі?
Всевишній лиш бачив зневіру.
А далі як в тій мелодрамі,
Просити б у батька прощення,
Посипались закиди навіть,
Всі винні… а змій…той сміється.
Відтоді брехати й навчились,
Кордони пітьми все міцніші,
Придбав задоволення присмак,
Диявол у шкірі зміїній.
Безжальні пороки гордині,
Безкарність відчули злодюги,
Тож навіть війна вже однині,
На кро́ві рахує прибутки.
Тоді на початку…Всевишній,
Ураз зупинив би безладдя,
Та волю дав хибі безумній,
Одне він хотів…покаяння.
Самі повелися на хитрість,
Не слухали праведних істин,
Згубили ми віру та щирість,
Чи буде прощення нам грішним?

Яскравий коментатор
Достижение получено 04.04.2021Титул: Яскравий коментатор