-Скажіть,куме,ви малому (Бо йому ТАК не мине!);- Хай він вдома й біля дому Не передражнює(!)мене!.. -Ану,миттю перестав… Кобилою(!)ржати(!)… Й годі(Я кому […]
Осінній день був сонячний погожий Та вітряний. Надвечір вітер втих. Подумалось: напевне піде дощик І він пустивсь такий рясний-рясний. Стікали краплі по […]
Думок на тему “Манлива німфа”
шикарно