Стоять дерева чорні,
Сумні немов сирітки,
Пташки сидять там сонні,
Німий вокал з верхівки.
Нависла сіра хмара,
Граків немовби зграя,
Пішла на місто мряка,
Тепло зима украла.
А я шматочок щастя,
Своїй всміхаюсь мамі,
Ось скоро прийде бабця,
Ото побачу радість.
Тож зайчик, ніжний котик,
Тюльпанчик, диво, сонце,
Красунчик, солод, коник,
Любіть… на все я згоден!

4 коментарі “Шматочок щастя”
О так! Є такі моменти. Навколишній світ навколо тебе в туманній депресії, а ти … сяєш од щастя.☺️☺️☺️
Саме так!Дякую за коментар!
Це прекрасно)))
Дуже дякую Наталія!