І тінь мереживом з фіранки
Так гарно прикрашає простоту,
Без пафосу виходячи за рамки
Виводить лінію собі тонку,
І обережно ще раз пригадає,
Що десь там є моя людина,
Якою серце тихо завмирає
І застигає у моїх судинах.
На стелю відведу свій погляд
І подихом важким заколихаю тишу,
Невже такий солодкий спогад
Гірким чорнилом пишу…
Мереживом з фіранки