Життя як кава, кава як життя
Є насолода там і гіркота.
П’янить, вабить і зігріває
Аромат такий, що розум аж втрачаєш.
Що тільки не знаходимо
У філіжанці запашної кави?
В житті так само гірко, солодко
І де коли аж сильно п’яно.
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Життя як кава, кава як життя
Є насолода там і гіркота.
П’янить, вабить і зігріває
Аромат такий, що розум аж втрачаєш.
Що тільки не знаходимо
У філіжанці запашної кави?
В житті так само гірко, солодко
І де коли аж сильно п’яно.