Давно вже хочу тобі сказати,
Що дні всі вдалі і теплі зими,
І сни яскраві, і люди добрі,
Коли ти Ти і Ти із Тими.
Тоді все легко. Тоді й весело.
Без гри і масок. І не навшпиньки.
Тоді і в спеку. І в люту зливу.
Й не вороги, а воріженьки.
Тоді і в смутку, і в добру днину
Одне ти знаєш, що ти єдина.
Що зрозуміє. Підставить руки.
Завжди. Усюди. Твоя людина.
Фото з інтернету
