Давай напишемо листа з початку,
І заховаєм від людських очей.
Не будем грати знову у мовчанку
І насолодимося п’янкістю ночей.
Давай напишемо листа з початку.
Добавим трішки кольорових фарб.
Не треба ставити останню крапку.
Сім’я то є найбільший в світі скарб!
Давай напишемо листа з початку.
І заховаєм його в далеку скриню.
Розділимо любов всю до остатку,
Й продовженням буде наша дитина.

2 коментарі “Давай напишемо листа”
Головне, щоб обидвоє хотіли писати той новий лист!
Повністю з вами згідна!