Зі мною мовчати приємно.
Спробуй, посидь мовчки поруч.
Я теж помовчу взаємно.
Створимо тишу власноруч.
Не потривожу словами.
Не налякаю питанням.
І не піду манівцями,
Щоб поділитись повчанням.
А якщо хочеш, то буду
Легко тримати за руку.
Так в тишині ми забудем,
Яка на присмак розлука.
І, якщо десь в закамарку
В твоїй душі зійдуть квіти,
Знай, я готова до смерку
Слухать, а ти говорити.
Фото з інету

Думок на тему “Мовчання”
так, іноді саме мовчання будує більше і говорить більше аніж тисячі слів