Для голосування необхідно авторизуватись

Як справи в тебе? Як життя?

Як справи в тебе?
Як життя?
Чи й справді в тебе там зима?
Відпочиваєш  …
Укрившись від людей, подій,
Мовчиш  …
І тільки сниться те, що бУло і чим жив
І кого бачиш у тих снах?
Чи відчуваєш …,
З ким далі хочеш пити чай,
Й, здебільшого, мовчати, про цікаве,
Спостерігаючи буття
Я лиш тихенько поки знову запитаю …
Як справи, як ся маєш, як життя?

18.12.2018

1

Автор публікації

Офлайн 3 роки

nataliebelous

4
Коментарі: 0Публікації: 4Реєстрація: 17-03-2021