ду до книг сьогодні на побачення,
Букет із квітів польових несу.
Вони мені покажуть інше значення,
Миттєвостей… Незвідану красу,
Примножать… Заревом осіннім
І небом в ніжних кольорах,
Вони є від буденності спасіння,
Вони зі мною навіть в моїх снах.
Мене стрічають на своїм порозі,
В глиб храму власного ведуть.
Вони прийдуть до мене в допомозі,
У світ без зла з собою заберуть.
В мені вони озвуться журавлями,
Їх в край чужий не хочу відпускать,
Хай живлять землю мудрими знаннями,
Найкращих друзів нам не відшукать.

Думок на тему “До книг на побачення”
о так… як жаль, що зараз так мало ми читаємо… у час технологічного прогресу про книгу зі смартфоном у руках забуваємо