Любові не бува наполовину,
Так само, як і щастя не бува…
Не може чогось бути вполовину,-
Інакше і достоїнства нема!..
Я думаю, накраще, – коли взаєм,
Коли ти любиш, мрієш лиш одним.
Тоді і щастя буде небокраєм,
Любов окрилить, – будеш тільки з ним!..
Як добре з тим, з ким добре і мовчати,
Сміятись голосно, ба, навіть, і з дурниць.
Разом в одній мелодії звучати
Любить в коханому усе і до дрібниць!..