Колись мудрі люди казали,
Що із собою слід брати
Воза, човна і сани,
Як до березня в гості збиратись.
Бо зранку він приморозить,
Ще й снігом притрусить зверху,
Розлиє удень ріки-води,
Що треба братись за весла.
А сонечко блисне весняне,
Підсохне трішки дорога –
Ховай тоді човен і сани,
Впрягай бери коней у воза.
Такий вже він вередливий,
Характер має упертий.
Обов”язки в нього важливі –
Відкривати у весну двері.
2016 р.

