-Чи вмивався ти, Васильку? –
Запитала мама сина.
-Так, я вмився у калюжі,
Ненароком послизнувся,
Не втримався на ногах
Й посередині упав.
-Ти ще ж більше забруднився,
Рушника візьми та вмийся.
-А навіщо? – каже Вася,
Буду я іще гуляти,
До калюжі підійду,
Може знову упаду?
2020 р.

